Ve středu jsme se na školní zahradě rozloučili s vycházejícími žáky. Společně jsme si zavzpomínali, zazpívali, vykoupali jsme se ve školním bazénu a užili jsme si příjemný den.
Datum vložení:26. 6. 2025 13:00 Datum poslední aktualizace:26. 6. 2025 13:04